Gemon Dog z govedino in šunko za odrasle pse 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Gemon |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | seniorji |
| Posebne potrebe | brez glutena |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 100g |
Gemon Dog z divjačino za odrasle pse 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Gemon |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | seniorji |
| Posebne potrebe | brez glutena |
| Glavni okus | divjačina |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 100g |
Gemon Dog s piščancem za mladiče in odraščajoče pse 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Gemon |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | mladiči, odraščajoči |
| Posebne potrebe | brez glutena |
| Glavni okus | perutnina |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 100g |
Gemon Dog s piščancem in puranom za starejše pse 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Gemon |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | seniorji |
| Posebne potrebe | brez glutena |
| Glavni okus | perutnina |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 100g |



