Dolina Noteci Superfood za mačke postrv in tuna 85g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Dolina Noteci |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Glavni okus | postrv, tuna |
| Teža | 85g |
Dolina Noteci Superfood za mačke jagnjetina in teletina 85g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Dolina Noteci |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Glavni okus | jagnje, teletina |
| Teža | 85g |
Dolina Noteci Superfood za mačke z raco in govedino 85g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Dolina Noteci |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Glavni okus | govedina, raca |
| Teža | 85g |
Dolina Noteci Superfood za mačke z piščancem, govedino in orado 85g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Dolina Noteci |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Glavni okus | govedina, orada, perutnina |
| Teža | 85g |
Dolina Noteci Superfood za mačke z divjačino in govedino 85g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Dolina Noteci |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Glavni okus | divjačina, govedina |
| Teža | 85g |




