| Proizvajalec | Forza10 |
|---|
FORZA10 dieta za pse 100% konj 100g in 300g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Teža | 100g, 300g |
| Glavni okus | konj |
| Proizvajalec | Forza10 |
| Posebne potrebe | alergija, kožne alergije |
Forza10 dieta za pse 100% jagnjetina 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Forza10 |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | mladiči, odraščajoči, odrasli, seniorji |
| Glavni okus | jagnje |
| Teža | 100g |
Forza10 dieta za pse 100% losos 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Forza10 |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | mladiči, odraščajoči, odrasli, seniorji |
| Glavni okus | losos |
| Teža | 100g |
Forza10 dieta za pse morski list 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Forza10 |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | mladiči, odraščajoči, odrasli, seniorji |
| Glavni okus | morski list |
| Teža | 100g |




