Gemon Dog z govejimi vampi za odrasle pse 400g
| Teža | 0,4 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Gemon |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Posebne potrebe | brez glutena |
| Glavni okus | govedina |
| Tip hrane | pašteta |
| Teža | 400g |
Gemon Dog z jagnjetino za odrasle pse 400g
| Teža | 0,4 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Gemon |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Posebne potrebe | brez glutena |
| Glavni okus | jagnje |
| Tip hrane | pašteta |
| Teža | 400g |
Gemon Dog Light Pate s tuno za odrasle pse 400g
| Teža | 0,4 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Gemon |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Posebne potrebe | brez glutena |
| Glavni okus | tuna |
| Tip hrane | pašteta |
| Teža | 400g |
Gemon Dog z govedino in jetri za odrasle pse srednje velikosti 415g
| Teža | 0,415 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Gemon |
| Velikost pasme | srednji |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Posebne potrebe | brez glutena |
| Glavni okus | govedina, jetra |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 415g |
Gemon Dog s piščancem in puranom za mladiče in odraščajoče pse 415g
| Teža | 0,415 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Gemon |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | mladiči, odraščajoči |
| Glavni okus | perutnina |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 415g |
Gemon Dog s piščancem in rižem za odrasle pse malih pasem 415g
| Teža | 0,415 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Gemon |
| Velikost pasme | mali |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Posebne potrebe | brez glutena |
| Glavni okus | perutnina, riž |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 415g |




