Special Dog z jagnetino za odrasle pse malih pasem 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Special Dog |
| Velikost pasme | mali |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Glavni okus | jagnje |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 100g |
Special Dog z zajcem za odrasle pse malih pasem 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Special Dog |
| Velikost pasme | mali |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Glavni okus | zajec |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 100g |
Special Dog z govedino za odrasle pse srednje velikosti 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Special Dog |
| Velikost pasme | srednji |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Glavni okus | govedina |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 100g |
Special Dog s tuno za pasje mladičke 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Special Dog |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | mladiči |
| Glavni okus | tuna |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 100g |
Special Dog s piščancem za starejše pse 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Special Dog |
| Velikost pasme | mali, srednji, veliki |
| Starostno obdobje | seniorji |
| Glavni okus | perutnina |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 100g |
Special Dog z divjačino za odrasle pse 100g
| Teža | 0,1 kg |
|---|---|
| Proizvajalec | Special Dog |
| Velikost pasme | srednji |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Glavni okus | divjačina |
| Tip hrane | koščki v omaki |
| Teža | 100g |



