Oasy Caprice Dadini goveje kocke 85g
| Teža | 0,085 kg |
|---|---|
| Glavni okus | govedina |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Proizvajalec | Oasy |
| Teža | 85g |
| Tip hrane | koščki v omaki |
Oasy Caprice Dadini piščančje kocke 85g
| Teža | 0,085 kg |
|---|---|
| Glavni okus | piščanec |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Proizvajalec | Oasy |
| Teža | 85g |
| Tip hrane | koščki v omaki |
Oasy Caprice Dadini tunine kocke 85g
| Teža | 0,085 kg |
|---|---|
| Glavni okus | tuna |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Proizvajalec | Oasy |
| Teža | 85g |
| Tip hrane | koščki v omaki |


