Oasy s piščanecem v želeju 85g
| Teža | 0,085 kg |
|---|---|
| Glavni okus | piščanec |
| Proizvajalec | Oasy |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Tip hrane | koščki v želeju |
| Teža | 85g |
Oasy s tuno in kozicam v želeju 85g
| Teža | 0,085 kg |
|---|---|
| Glavni okus | kozice, tuna |
| Proizvajalec | Oasy |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Tip hrane | koščki v želeju |
| Teža | 85g |
Oasy s piščancem in sirom v želeju 85g
| Teža | 0,085 kg |
|---|---|
| Glavni okus | piščanec |
| Proizvajalec | Oasy |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Tip hrane | koščki v želeju |
| Teža | 85g |
Oasy s piščanecem in piščančjo šunko v želeju 85g
| Teža | 0,085 kg |
|---|---|
| Glavni okus | šunka, piščanec |
| Proizvajalec | Oasy |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Tip hrane | koščki v želeju |
| Teža | 85g |
Oasy za mačje mladiče s tuno v želeju 85g
| Teža | 0,085 kg |
|---|---|
| Glavni okus | tuna |
| Proizvajalec | Oasy |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Tip hrane | koščki v želeju |
| Teža | 85g |
Oasy s sardinami v želeju 85g
| Teža | 0,085 kg |
|---|---|
| Glavni okus | sardine |
| Proizvajalec | Oasy |
| Starostno obdobje | odrasli |
| Tip hrane | koščki v želeju |
| Teža | 85g |




